aboutus
Üretim hattı

Shanghai ZhongRui çevre koruma ekipmanları Co., Ltd., eksiksiz bir madencilik çözümleri tedarikçisidir.

 

Komple set kırma ve eleme ekipmanı
Pazar değişikliğine uymak ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için firmamız, çeneli kırıcı, karşı darbeli kırıcı, yüksek verimli hidrolik konik kırıcı, dikey şaft darbeli kum yapma makinesi, yüksek verimli 2'si geliştirmek için yabancı ileri teknolojiyi tanıttı ve emdi. 1 adet kırıcı, ultra ince enerji tasarruflu kırıcı, tek segmentli çekiçli kırıcı ve diğer gelişmiş ekipman ve patentli ürünler (birden çok patentli).


Çamur arıtma su sirkülasyon sistemi
Çamur arıtma suyu sirkülasyon sistemi, cevher bölgesinin su yıkama kum işleminde çamur deşarjı ve su kaynaklarının geri dönüşümü sorunu ile ilgilenmektedir.Çamur filtre presi, kimya endüstrisi, hafif sanayi, petrol, eczane, gıda, kaynak geliştirme, metalurji kömürü, ulusal savunma endüstrisi ve çevre koruma alanlarında yaygın olarak kullanılan güçlü uyarlanabilirlik ve mükemmel ürün kalitesi avantajlarına sahiptir. vb. Makul tasarım, güzel şekil, dayanıklı ve çok yönlü özelliklere sahiptir.Şu anda üretebileceğimiz, farklı yapı ve çalışma yöntemlerine sahip ürünler içeren filtre presinin birçok çeşidi ve özelliği bulunmakta olup, ilgili yardımcı tesisler de firmamızda mevcuttur.

OEM / ODM

Shanghai ZhongRui, verimli bir teknik geliştirme ekibine sahiptir ve tasarım, geliştirme, numune üretimi, montaj hattı üretimi, proje yönetimi ve kalite kontrol standartlarında eksiksiz bir deneyim birikimine sahiptir ve bu konuda uzmandır.Müşterilere çeşitli tasarım ve üretim gereksinimleri sağlamak.

 

Ar-Ge

Firmamız Ar-Ge tasarımı, üretimi ve imalatı, ürün satışı ve satış sonrası hizmeti entegre eden profesyonel bir ekipman imalat kuruluşudur.Şanghay hükümeti tarafından yüksek teknoloji ürünü bir kuruluş olarak kabul edilmektedir.Profesyonel ve deneyimli bir Ar-Ge ekibimiz, mükemmel işleme ekipmanlarımız ve yetenekli operatörlerimiz var.

 

Shanghai ZhongRui environmental protection equipment Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

İletişim bilgileri