aboutus

Shanghai ZhongRui environmental protection equipment Co., Ltd.

Shanghai ZhongRui environmental protection equipment Co., Ltd.
1
Shanghai ZhongRui environmental protection equipment Co., Ltd.
<-Video Images->
İş türü: Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar: Dünya çapında
Markalar: Zr
No. Çalışanları: 40~50
Yıllık satış: 5,000,000-10,000,000
Yıl kurulan: 2008
İhracat p.c: 40% - 50%
Hakkımızda
Giriş

Shanghai ZhongRui çevre koruma ekipmanları Co., Ltd., madenlerde kırma ve eleme için eksik ekipman seti, çamur arıtma suyu geri dönüşüm sistemi ve diğer çevre koruma ve enerji tasarrufu sağlayan ürünler.

 

Kendi geliştirdiği ürünler, yüksek verimlilik, düşük karbon, çevre koruma ve kirlilik içermeyen özelliklerle Çin'de lider konuma ulaştı;tek silindirli hidrolik konik kırıcı, ultra ince enerji tasarruflu kırıcı, hidrolik plaka çerçeveli filtre presi, kayış basınçlı filtre vb.

 

Ürünler her zaman "yüksek verimlilik, enerji tasarrufu, çevre koruma" peşinde koşar ve tasarım konsepti ileri düzeydedir.Pazarlama ilkesi: özenli hizmet vermek için elimizden gelenin en iyisini yapın.Kullanıcının gerçek özelliklerine göre uygun maliyetli ürünler ve hedeflenen çözümler sağlayın.

 

Şirketimiz her zaman "kurum maliyetlerinden tasarruf, döngüsel ekonomiyi geliştirme ve düşük karbon yaşamını paylaşma" iş stratejisine bağlı kalmaktadır, iç ve dış pazarları teşvik etmektedir ve ihtiyaç duyan işletmeler için özel olarak hazırlanmış farklı enerji tasarrufu ve çevre koruma ürünleri türleri .Enerji tasarrufu geliştirme konusunda sadık bir ortağız.

 

Çin Shanghai ZhongRui environmental protection equipment Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin Shanghai ZhongRui environmental protection equipment Co., Ltd. şirket Profili 1

Çin Shanghai ZhongRui environmental protection equipment Co., Ltd. şirket Profili 2

Çin Shanghai ZhongRui environmental protection equipment Co., Ltd. şirket Profili 3

 

Geçmiş

2008 yılında kurulan şirket, dünya çapında 50'den fazla ülkedeki müşterileri ile 10 yılı aşkın bir süredir her türlü maden ve destek ekipmanı ihracatı konusunda uzmanlaşmıştır.

 

Fikir olarak "enerji keşfi, çevre koruma, sürdürülebilir kalkınma" ve "ileri teknoloji, güvenli mühendislik, tatmin edici hizmet" ilkesini kararlılıkla alıyoruz, yüksek verimlilik ve enerji tasarrufu için endüstriyel bir uygulamayı araştırmak, geliştirmek ve teşvik etmek için sürekli yenilik yapıyoruz.

 

"İleri teknoloji, emin olun proje, tatmin edici hizmet", "bizim elimizden gelenin en iyisini yapmak, niyet hizmetleri", kullanıcıların gerçek özelliklerine göre, uygun maliyetli ürünler ve hedefli çözümler sunmak.

Hizmet

Ön satış:
1, müşteri ihtiyaçlarına ve müşterilerin karşılaştığı sorunlara ve teknik ve mükemmel çözümlerin değerlendirilmesi ve analizine göre;
2, ekipman tipi seçimi;
3 ve müşteri ekipman teknolojisi yerleştirme;
4, ısıtma, ısıtma problemlerinizi aldı;
5, müşterilerin ürünlerimizi ve işlevlerimizi anlamalarına izin verin;
6, müşterilerin özel gereksinimlerine göre özel ürünler tasarlar.

 

Satış:
1, sipariş sözleşmesinin imzalanmasından sonra, derhal tedarik için hazırlanmaya başlayacağız;
2, kullanıcı ile iletişim kurun, ekipman kurulum sistemi optimizasyonu, konumlandırma, çoğaltma tesisleri vb. Kurulumdan önce iyi bir iş yapın.

 

Satıştan sonra:
1, yerinde ücretsiz devreye alma sorumluluğu;
2, bakım ve onarımdan ömür sorumludur (garantisiz garanti süresi ve ömür boyu hizmet sağlar).Sadece bir telefona, faksa, E-POSTA'nın bir kopyasına ihtiyacınız var, teknik personelimiz sizi endişelendirmeniz için en hızlı hız olacaktır.
3, özellikle kullanıcının işletim personeli eğitimi için, profesyonel eğitim materyalleri, ücretsiz eğitim, ücretsiz danışmanlık sağlar.

Ekibimiz

Firmamız Ar-Ge tasarımı, üretimi ve imalatı, ürün satışı ve satış sonrası hizmeti entegre eden profesyonel bir ekipman imalat kuruluşudur. Şanghay hükümeti tarafından yüksek teknoloji ürünü bir kuruluş olarak kabul edilmektedir. Profesyonel ve deneyimli bir Ar-Ge ekibimiz, mükemmel işleme ekipmanlarımız ve yetenekli operatörlerimiz var.

 

Çin Shanghai ZhongRui environmental protection equipment Co., Ltd. şirket Profili 0

İletişim bilgileri